Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU

Tento rok se Den matek slavil ve školce o něco dřív, než tomu bylo ve škole. Pohodová atmosféra nás všechny na chvilku donutila zastavit se a užívat si chvíle s dětmi. Ty si s pomocí paní učitelek připravily krásné vystoupení pro rodiče. Předškoláci měli básničku připravenou každý zvlášť, jednu společnou pak odrecitovali i s menšími dětmi. Den doprovázel bohatý program – děti se bavily tvořením přáníček a společně s maminkami malováním srdíčkových obrázků a modelováním sladkých kytiček. A aby toho sladkého nebylo málo, maminky přinesly ještě hromady napečeného cukroví a zákusků, k příjemnému odpoledni nám tak nechybělo už vůbec nic 😊. Mockrát děkujeme za účast a pomoc všem rodičům i personálu.  

https://drive.google.com/drive/folders/1GBA5n5ELMHFnwz4tXTcj7rLoHUP5QyBC?usp=sharing

Vážení rodiče, milí občané Českého Rudolce,

            dovoluji si vám všem oznámit, že i přes nepřízeň doby covidové jsou naše děti, naši rudolečtí předškoláci, výborně připraveni na nástup do školy.

Za to patří veliké poděkování rodičům za skvělou spolupráci s mateřskou školou a učitelkám mateřské školy, především paní učitelce Daniele Tesařové, která má za předškolní vzdělávání na starosti. Jsem přesvědčena, že z nich budou skvělí prvňáčkové.

                                                                        školní speciální pedagog, Mgr. Olga Bochová

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

envelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram