fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
  1. ČERVEN 2022 - dopoledne plné hudby, radosti, pohybu

Tento rok se Den matek slavil ve školce o něco dřív, než tomu bylo ve škole. Pohodová atmosféra nás všechny na chvilku donutila zastavit se a užívat si chvíle s dětmi. Ty si s pomocí paní učitelek připravily krásné vystoupení pro rodiče. Předškoláci měli básničku připravenou každý zvlášť, jednu společnou pak odrecitovali i s menšími dětmi. Den doprovázel bohatý program – děti se bavily tvořením přáníček a společně s maminkami malováním srdíčkových obrázků a modelováním sladkých kytiček. A aby toho sladkého nebylo málo, maminky přinesly ještě hromady napečeného cukroví a zákusků, k příjemnému odpoledni nám tak nechybělo už vůbec nic 😊. Mockrát děkujeme za účast a pomoc všem rodičům i personálu.  

https://drive.google.com/drive/folders/1GBA5n5ELMHFnwz4tXTcj7rLoHUP5QyBC?usp=sharing

Bílý den je pro děti v naší školce velice výjimečná a oblíbená událost, jelikož s sebou přináší hromadu zábavy a zajímavých aktivit. Ani tento rok tomu nebylo jinak. Děti soutěžily v hodu papírovou koulí, malovaly do sněhu (mouky), vyráběly zimní dalekohledy, z barevných papírů tvořily vystřihovánky se zimními motivy, zdobily sněhuláka a mnoho jiného. A co bylo nejlepší? Že nás na závěr procházky paní zima pozdravila mrazivou sněhovou přeháňkou, při které se děti radostně vyfotily.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

envelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram