Letos jsme opět sběrným místem sbírky „Krabice od bot“.

Sběrné místo

Mateřská škola Český Rudolec

Kontakt720 214 046
Datum21. 11. – 4. 12. 2022
Čas8–9 a 14–15 hodin (Po – Pá)

Po dohodě je možné předání dárků také v Dačicích, Telči nebo J. Hradci. Bližší informace na telefonu:

Děkujeme, že pomáháte i v této nelehké době.

Sbírka „Krabice od bot“ ZŠ a MŠ Český Rudolec 2022

...velmi Vám děkujeme za pomoc při veřejné sbírce č. S_MHMP/147662012015 Fondu Sidus, z.ú., které si nesmírně vážíme.

Dorota Vystavělová
Fond Sidus, z.ú.

Žáci naší školy se již několik let zapojují do charitativní sbírky Fondu Sidus, který je určen na pomoc zdravotně postiženým dětem v procesu léčby a rehabilitace a ke zlepšení kvality jejich života. V letošním roce přispěli částkou 2 274 Kč.

Teprve před nedávnem jsme obdrželi certifikát ke sbírce, která proběhla v září letošního roku.

Děkujeme za přispění.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.