fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU

V prvním ročníku soutěže se nám podařilo vyhrát hlavní cenu. Za získané finanční prostředky jsme nakoupili tělovýchovné vybavení viz. foto.

Letos se opět účastníme, podpořit svým hlasem nás můžete na tomto odkazu:

https://www.hybemesehezkycesky.cz/

Soutěž s PENNY - HÝBEME SE HEZKY ČESKY - pokračuje. Náš tým postoupil do druhého kola. Podpořit ho tentokrát můžete hlasováním přímo v prodejnách PENNY. Případnou výhru použijeme na sportovní vybavení. Více informací na uvedeném odkazu.

https://www.hybemesehezkycesky.cz/

Soutěžte s námi a podpořte školní tým svým hlasem, hlasovat můžete 1x denně na:

https://www.hybemesehezkycesky.cz/?search=%C4%8Cesk%C3%BD+Rudolec&_fid=2z05

DĚKUJEME ZA VAŠI PODPORU :-)!

Jedenáct žáků 2. stupně se zúčastnilo školního kola soutěže Finanční gramotnost, které se konalo online v období 10. listopadu 2020 až 8. ledna 2021. Tři nejlepší řešitelé - Ellen Pátková, Barbora Teturová, Anežka Pechová jako tým postoupili do kola okresního , které proběhlo rovněž online 18. ledna – 26. února 2021. Naše trio v okresním kole slavně zvítězilo a postoupilo do kola krajského. Krajského kola se bohužel nemohla zúčastnit Barbora Teturová. Krajské kolo soutěže se skládalo z kreativního úkolu na téma “Jak byste se chtěli učit o financích u vás na škole”? a online znalostního testu. Kreativní úkol si Ellen s Anežkou připravily formou prezentace v PowerPointu. Krajské kolo se pak uskutečnilo formou setkání na MS Teams 25. března 2021. Děvčata, byť v oslabené sestavě, se umístila v TOP 10 na krásném 10. místě.

Patří jim velká gratulace a poděkování za úspěšnou reprezentaci školy .💐

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

envelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram