V pátek 7. října 2022 se naši žáci zúčastnili Běhu v zámeckém parku v Dačicích. Závod probíhal v krásném prostředí Dačického parku. I přes velkou konkurenci se naše děti umístily! V kategorii mladších žáků dívky 4. – 5. ročník jsme získali stříbrnou medaili a v kategorii chlapců 2. – 3. ročník dokonce zlatou! BLAHOPŘEJEME a DĚKUJEME všem zúčastněným dětem za vzornou reprezentaci naší školy!

Dne 2. 6. se děti z mateřské školy vydaly v doprovodu paní učitelek autobusem do Dačic, kde navštívily Dům dětí a mládeže. Čekala je exkurze po jednotlivých dílnách, nejvíce se jim ovšem líbil taneční sál a tvoření barevných spirál z korálků. Za krásný zážitek mockrát děkujeme vedení a personálu Domu dětí a mládeže. Na závěr výletu jsme se vydali na náměstí, kde si děti koupily malý suvenýr a osvěžily se ovocnou zmrzlinou.

V úterý 31. 5. družstvo 1. stupně ve složení T. Bártová, Z. Pechová, B Nehybová, T. Sotonová, Ch. Teturová, N. Tesařová, V. Süssenbek, T. Pátek, P. Šimánek, J. Šimánek reprezentovalo naši školu na tradiční atletické  soutěži v Dačicích. Soutěžilo se v běhu na 50m, 600 a 800m, hodu míčkem a skoku dalekém. Ve velké konkurenci jsme na žádný drahý kov nedosáhli, ale počasí nám přálo a sportování nás bavilo. Vzhledem k vyrovnaným výsledkům družstva, čekáme s velkým napětím celkové výsledky, protože máme šanci vyhrát v soutěži družstev malých škol. Výsledky budou dodatečně zveřejněny na stránkách školy.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.