fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU

Dnešní den byl pro děti z družiny neobyčejný, jelikož si s sebou do školy přinesly kromě učení také velice originální masky. Přeci když už se chystají na karneval, tak ať si těch masek pořádně užijí. A co se nám v družině objevilo za masky ? Duchové, krásné princezny, kovbojka, hastrmanka, miminko, jezdec na koni, pirát… Podívejte se na fotky 🙂 Chvilku jsme si zasoutěžili, udělali menší průvod po škole a školce a den jsme zakončili promítáním animovaného filmu.

Dneska je úterý,
masopust veselý!

Veselý byl i celý karnevalový den, kdy do školky nepřišly děti, ale zvířátka, princezny, jednorožci
a další pohádkové postavy. Nechyběla ani masopustní svačinka v podobě koblížků. Nejdříve jsme začali promenádou všech masek. Po té náš průvod masek obveselil paní kuchařky i všechny ve škole. Následovalo karnevalové dovádění, tančení a soutěžení. Děti čekalo i drobné občerstvení a odměny.
Všem rodičům děkujeme za přípravu krásných masek.

25. únor byl alespoň ve školce dnem plným radosti a smíchu. Karneval v maskách je vždy spojen s veselím, dopolednem plným her a barev. Fotky Vás zcela jistě nenechají na pochybách, že společně strávené chvíle si děti spolu s dospěláky plně užily. Děkujeme rodičům za přípravu masek, byly na Vašich ratolestech prostě úžasné a dětem zářila z očí radost.

Přejeme co nejvíce radosti i do nadcházejících dnů.

Za MŠ I. Baštářová

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

envelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram