Bílý den je pro děti v naší školce velice výjimečná a oblíbená událost, jelikož s sebou přináší hromadu zábavy a zajímavých aktivit. Ani tento rok tomu nebylo jinak. Děti soutěžily v hodu papírovou koulí, malovaly do sněhu (mouky), vyráběly zimní dalekohledy, z barevných papírů tvořily vystřihovánky se zimními motivy, zdobily sněhuláka a mnoho jiného. A co bylo nejlepší? Že nás na závěr procházky paní zima pozdravila mrazivou sněhovou přeháňkou, při které se děti radostně vyfotily.

Malé ohlédnutí za zimou ve fotografiích žáků 8. třídy. Již na podzim se osvědčili jako skvělí fotografové, věřím, že jejich "fotopostřehy" potěší i nyní!

Kašpar, Melichar a Baltazar přinesli Ježíškovi dary zlato, kadidlo a myrhu. A letos obdarovali i děti, když na svátek Tří králů přišla první sněhová nadílka. Moc si přejeme, aby sníh dlouho vydržel a mohli jsme si užívat zimní radovánky. Zima je opravdu kouzelná.