fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU

Dopoledne plné soutěží si děti ze školky užily ve čtvrtek 2.2.2023. Tento den se děti oblékly do bílé barvy. Pro děti byl připraven zábavný program plný her a sportovních disciplín. Děti protáhly nejen svá těla, procvičily si také postřeh i paměť. Například střelba papírovou koulí na cíl, přenášení koule kolíčkem, kreslení bílou barvou, stavění sněhuláků, stavění iglú. Nejvíce byly děti nadšené z „papírovobílé“ koulované. Jako odměnu si odnesly domů diplom a něco sladkého na zub. Tento den jsme si společně užili a budeme se těšit na další.

Bílý den je pro děti v naší školce velice výjimečná a oblíbená událost, jelikož s sebou přináší hromadu zábavy a zajímavých aktivit. Ani tento rok tomu nebylo jinak. Děti soutěžily v hodu papírovou koulí, malovaly do sněhu (mouky), vyráběly zimní dalekohledy, z barevných papírů tvořily vystřihovánky se zimními motivy, zdobily sněhuláka a mnoho jiného. A co bylo nejlepší? Že nás na závěr procházky paní zima pozdravila mrazivou sněhovou přeháňkou, při které se děti radostně vyfotily.

Malé ohlédnutí za zimou ve fotografiích žáků 8. třídy. Již na podzim se osvědčili jako skvělí fotografové, věřím, že jejich "fotopostřehy" potěší i nyní!

Kašpar, Melichar a Baltazar přinesli Ježíškovi dary zlato, kadidlo a myrhu. A letos obdarovali i děti, když na svátek Tří králů přišla první sněhová nadílka. Moc si přejeme, aby sníh dlouho vydržel a mohli jsme si užívat zimní radovánky. Zima je opravdu kouzelná.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

envelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram