Dnes v 10 hodin jsme opustili Český Rudolec a vyrazili jsme vstříc velkému horskému dobrodružství. Ve 4 hodiny už jsme byli ubytovaní na horské chatě Soliter uprostřed divoké přírody. Ještě před večeří jsme se vydali prozkoumat okolí. Cesta podél potoka nás dovedla na sportovní hřiště, kde nás rázem opustila únava a vrhli jsme se do posilování. Po výborné večeři proběhl turnaj v ping-pongu. Absolutní vítězkou se stala Bára P.  Těšíme se, co přinese zítřek.

Ve čtvrtek 24. června navštívily předškolní děti 1.třídu v základní škole. Vyzkoušely si, jak se pracuje s interaktivní tabulí. Dívky ze 3.třídy jim zazpívaly píseň, kterou mají připravenou za Zahradní slavnost. Naše děti jim na oplátku přednesly svojí báseň. Užily si příjemnou hodinku ve škole. Daniela Tesařová

Vážení rodiče,

na základě informace MŠMT čj.j MSMT-45767/2020-1 z 15. 12. 2020 Vás informujeme, že provoz základní školy, školní družiny a školní jídelny pro žáky ZŠ bude ukončen v pátek 18. 12. 2020. Vánoční prázdniny začnou pro žáky v pondělí 21. 12. 2020 a budou ukončeny v neděli 3. ledna 2021.

Žáci nastoupí do školy v pondělí 4. ledna 2021 dle rozvrhu pro sudý týden (tedy 1.-5. r., 6., 8. a 9.r.) – pokud vláda nerozhodne jinak.